Vira Social

Vira-Social ile il genelinde bulunan, devletimizin büyük bir önem ve özenle takip ettiği vatandaşlarımız başta olmak üzere, tüm vatandaşlarımızın sorunları kısa ve etkili bir şekilde ilgili mercilere iletilmekte ve çözüme kavuşturulmaktadır.

Bu uygulama ile bir ilde yaşayan vatandaşlar, onların sorunları, bu sorunlarla ilgilenen personeller ve sorunların çözümleri kayıt altında tutulmakta, raporlanmakta ve bu bilgilere ilgili birimler tarafından istenildiği taktirde (yetkileri dahilinde) erişilebilmektedir.

Vira-Investing ile başlangıç olarak hassasiyet gösterilen vatandaşların/ ailelerin kapısı açılıyor, ardından güzel bir sohbetle beraber vatandaşların/ailelerin talepleri alınıyor ve ilgili kurumlara aktarılıyor. Bu talepler sadece ilgili kurumlara aktarılmakla kalmıyor, kurumların bu taleplere yanıtları takip edilerek vatandaşlara olumlu ya da olumsuz geri dönüşlerin yapılması sağlanıyor. Böylelikle vatandaşlarımızın istek, talep veya şikayetleri etkili bir şekilde takip edilmekte ve çözümlenmektedir