MACMAN

Macman ; İşletmelerin farklı konumlarında bulunan tüm bakım, onarım ve servis işlemlerini organize eden kapsamlı bir izleme sistemidir. Bakım, onarım ve servis yönetiminin en önemli iş süreçlerini desteklemesi için geliştirilmiş olup, servis sisteminin gereksinimlerini karşılama esnekliğini sağlar. Macman LN, güçlü otomatik veri toplama ve raporlama yetenekleriyle doğru planlamayı, akıllıca yönetmeyi ve etkili bir şekilde iletişim kurmayı kolaylaştırır.

Yazılım kapsamında tüm saha servislerinin ve ofiste verilen bakım onarım ve servis hizmetlerinin planlanması ve takibi yapılabilir. Satış sonrası servis hizmeti veren firmaların yoğun iş temposuna uygun olarak hazırlanan MACMAN LN; aynı yerden müşterinin, ürünün ve geçmiş servis bilgilerinin takibi sayesinde acil ihtiyaç duyulan bilgilere basit ve hızlı bir şekilde ulaşılır.

Vira Social

Otoparklarda güvenliği ve geçiş kontrolünü sağlamak amacıyla kullanılan kollu bariyer sistemleri, günümüzde daha sık olarak kullanılmaya başlamıştır. Güvenliğe olan ihtiyaç bu sistemlere olan ilgiyi de arttırmıştır. Kollu bariyer sistemleri site, hava alanı, holding, iş merkezi, alışveriş merkezi, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, fabrikalar gibi pek çok alanda kullanılmaktadırlar. Bu sistemlerde kullanılan bariyerlerin kol uzunlukları, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterdiği için otoparklarınızın giriş alanları ne kadar geniş olursa olsun bu sistemleri güvenle tercih edebilirsiniz. Kollu bariyer sistemlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Kollu bariyerlerin elektrostatik boyalı veya paslanmaz çelik oluşları ile iç ve dış tüm ortamlarda güvenle tercih edebilirsiniz. Kollarının uzunluğunu kendi alanınıza göre ayarlayabileceğiniz kollu bariyer sistemleri, acil mod özellikleri ile yangın, afet ve deprem gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir.